Platba

Proces online plateb na našem webu řídí platební systém Stripe, bránu poskytuje firma Stripe, Inc., která má licenci jako Platební instituce a je pod dozorem České národní banky. Všechny platby provedené prostřednictvím tohoto systému jsou maximálně zabezpečeny a všechny vaše údaje jsou důkladně šifrovány SSL certifikátem.

 

Platba kartou

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zaplatit online, je pomocí platební brány Stripe. Stačí vložit číslo vaší karty, datum expirace a CVC kód - tedy tři čísla umístěná na zadní části karty v podpisové části. Vše je chráněno pomocí 3D Secure standardu. Proto je pravděpodobné, že budete požádáni o ověřovací kód, který vám přijde formou SMS z vaší banky.

 

Platba Google a Apple pay

Zvolte snadnou a rychlou platbu pomocí Google Pay nebo Apple Pay. Po výběru jedné z těchto platebních možností budete přesměrováni do rozhraní vaší vybrané služby. Následně stačí ověřit platbu pomocí zabezpečovací metody vašeho zařízení, ať už je to otisk prstu nebo rozpoznání obličeje, a potvrdit již připravený platební příkaz.

 

Platba bankovním převodem online

Proveďte rychlou platbu přes své online bankovnictví s pomocí platební brány Stripe. Po výběru této možnosti vás Stripe přivede přímo do vaší internetové banky. Tam se jednoduše přihlásíte a potvrdíte již předvyplněný platební příkaz.

 

Platba bankovním převodem

Klasický převod na náš bankovní účet, který zadáte v internetovém bankovnictví. Objednávka může být zpracována až po připsání platby na náš účet.

 

Cena platby je 0 CZK.